
Сходи для басейнів (висота 107 см, 3 сходинки) Bestway 58335
- Немає в наявності
- Код: 58335
2 278 ₴
0 (800) 33-23-12
Безкоштовні дзвінки
- +380 (63) 033-23-12Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи для басейну BW 58335 підійде для надувних та каркасних басейнів заввишки до 107 см. Сходи мають по 3 ступені з кожного боку. На сходах нанесена протиковзна насічка. Установка не триватиме багато часу. Модель має широкий кут між сторонами, достатній для того, щоб не торкатися стін басейну. Стійки сходи металеві, з вологозахищеним покриттям, мають спеціальні наконечники-ковпачки, що захищають дно басейну від пошкодження. Стрибати зі сходів у басейн заборонено.
Характеристики
| Висота | 107 см |
| Інформація | Висота 107см |
| Верхній майданчик | ні |
| Вага | 8 кг |
| Висота сходів | 107 |
| Гарантія | на комплектацію |
| Матеріал | метал, пластик |
| Виробник | Bestway |
| Серія | Pool Ladders |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | драбина для басейну до 107см |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 2 278 ₴
